Оголошення

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі — інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Новгородківській районній державній адміністрації, які відбудуться 08 лютого 2019 року.

Місце проведення установчих зборів – в актовій залі районної ради, смт Новгородка, вул.Криворізька,11.

Початок зборів о 10.00 годині.

Для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Новгородківській районній державній адміністрації до ініціативної групи (згідно з п.8 Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996) необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.