Оргкомітет до Дня Соборності України

18 січня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня Соборності України. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

В ході засідання було розглянуто та обговорено основні організаційні питання.

Членами оргкомітету вирішено провести урочистості в селищі Новгородка.

- 22 січня о 10.00 біля центрального входу райдержадміністрації та районної ради відбудеться урочисте зібрання "Соборна Україна: від ідеї до життя";

- о 10.30 відбудеться покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, до Меморіалу Слави, барельєфів воїнам-інтернаціоналістам, воїнам АТО за участю керівництва району та селища.

В усіх загальноосвітніх закладах району з нагоди цієї дати пройдуть тематичні заходи про історію творення Української держави, інформаційні години, зустрічі з військовослужбовцями, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членами їх сімей, волонтерами, громадськими активістами. В музейних, клубних та бібліотечних закладах району будуть організовані виставки, експозиції, викладки літератури, присвячені боротьбі за свободу та незалежність України під час національно-визвольної революції 1917-1921 років, Помаранчевої революції та Революції Гідності, проведення антитерористичної операції на Сході України.