Засідання спостережної комісії

29 січня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про підсумок роботи районної спостережної комісії за 2018 рік. Слухали Акусок Тетяну Володимирівну – заступника голови Новгородківської районної державної адміністрації.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарання не пов'язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Вершино-Кам’янської сільської ради. Присутніх проінформувала: Дяків Лариса Миколаївна – голова Вершино - Кам’янської сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та приняли відповідні рішення.