Конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця

Новгородківська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця – головного спеціаліста служби у справах дітей Новгородківської райдержадміністрації Кіровоградської області.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації: вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, вміння працювати на комп’ютері, знання української мови.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

1. копія паспорта громадянина України;

2. письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3. письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4. копія (копії) документа (документів) про освіту;

5. оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6. заповнена особова картка встановленого зразка, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби 05 серпня 2016 року N 156;

7.декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Кінцевий термін прийому документів – 19 лютого 2019 року за адресою: Кіровоградська область, смт Новгородка,   вул. Криворізька, 11.

За довідками звертатися: смт Новгородка, вул. Криворізька, 11, сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації, тел.: 2-04-57.

Наказ керівника апарату Новгородківської районної державної адміністрації про оголошення проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця районної державної адміністрації