A- A A+

Відбулось засідання оргкомітету

DSC04461

08 лютого 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

У заході взяли участь заступник голови районної ради, селищний голова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, помічник народного депутата України Олеся Довгого.

На оргкомітеті була зосереджена увага присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків.

DSC04458

В ході засідання присутніми було внесено пропозиції до проведення заходів.

Зокрема, 15 лютого о 10.00 на Алеї Слави відбудеться покладання квітів до меморіальних дошок загиблих воїнів АТО, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та Меморіалу Слави;

о 10.15 – в приміщенні районного будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

У навчальних закладах та закладах культури району будуть проведені заходи виховного та просвітницького характеру.

У Свято-Троїцькому храмі 15 лютого будуть відслужені панахиди за загиблими та молебні за захисників України.

На захід запрошуються ветерани Афганістану та АТО, студентська, учнівська молодь, трудові колективи, жителі та гості селища.