Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства

08 лютого 2019 року  відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Новгородківській РДА.

Ініціативна група, яка організовувала підготовчу роботу по проведенню засідання, забезпечила в повному обсязі виконання поставлених перед нею завдань: призначила дату проведення зборів, їх порядок денний; провела прийом та реєстрацію документів від ІГС району; сформувала відповідно до отриманих заяв список учасників установчих зборів, запросила представників ІГС на засідання установчих зборів.

Участь у роботі установчих зборів взяли представники громадських організацій, які подали документи для участі в зборах, а також представники органу влади. Серед запрошених - перший заступник голови РДА Сергій Краснюк.

Про роботу громадської ради при райдержадміністрації в період 2017-2018 років поінформувала присутніх голова громадської ради відповідного періоду Лідія Огир.

До складу ради увійшло 11 осіб, які набрали відповідну кількість голосів і обрані на 2019-2020 роки до громадської ради при Новгородківській РДА.    Це: Захожий Євгеній Миколайович - громадська організація "Новгородківська районна федерація футболу", Іваник Михайло Федорович - громадська організація "Путь православних", Лета Юрій Володимирович - громадська організація "Юрій Новгородка", Лисенко Ірина Валеріївна - громадська організація "Кіровоградська обласна федерація панкратіону України", Нестройний Олексій Іванович - Новгородківський козацький полк (курінь) Кіровоградського обласного козацького товариства "Козаки Інгулу", Нечипорук Світлана Іванівна - громадська організація "Молоді державні службовці", Огир Лідія Степанівна - об’єднання громадян "Центр соціально-культурного розвитку "Креативна громада", Орел Іван Миколайович - громадська організація "Новгородківська районна організація ветеранів України", Пиріг Олександр Миколайович - громадська організація "Союз Чорнобиль", Позняковська Валентина Володимирівна - громадська організація "Новгородківський спортивно-патріотичний клуб "Егіда", Сириця Олександр Антонович - громадська організація "Новгородківська районна спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів - інтернаціоналістів)".

Цього ж дня відбулося перше засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Головою громадської ради при райдержадміністрації обрано Захожого Євгенія Миколайовича - громадська організація "Новгородківська районна федерація футболу", заступником голови – Лету Юрія Володимировича - громадська організація "Юрій Новгородка", секретарем ради – Лисенко Ірину Валеріївну - громадська організація "Кіровоградська обласна федерація панкратіону України".

Сергій Миколайович подякував членам громадської ради та її голові Лідії Огир (2017-2018 рр) за плідну роботу упродовж двох років діяльності та привітав новообраного голову Громадської ради, його заступника і секретаря з обранням на відповідальні посади та висловив переконання, що завдяки активній громадянській позиції усіх представників інститутів громадянського суспільства, громадська рада при райдержадміністрації буде дієвим механізмом контролю і співпраці на користь громади району.

Громадська рада при Новгородківській РДА підтримала ініціативу Добровеличківської громадської ради щодо проведення обговорення з перейменування Кіровоградської області на Центральноукраїнську.

Учасники засідання також обговорили план роботи ради на 2019 рік.