Відбулася ІІ сесія XІV скликання районного парламенту дітей

27 лютого 2019 року в приміщенні Новгородківської районної державної адміністрації відбулася ІІ сесія XІVскликання районного парламенту дітей з порядком денним:

звіт голови районного парламенту дітей Дукай Катерини;

звіт депутата обласного парламенту дітей Ніколаєнка Віталія;

звіт голів шкільних парламентів;

звіт голови комісії екології, спорту та здорового способу життя Чорного Андрія;

заняття з елементами тренінгу «Стоп булінг: попередження жорстокості та насильства серед підлітків» від практичного психолога Новгородківського НВК Черкаса С.С.;

виступ начальника Новгородківського бюро правової допомоги Крижановського А.Ю. та начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Беркути С.В. «Про права дітей»;

планування роботи комісій на наступний міжсесійний період;

пленарне засідання закриття сесії «Свіча єднання».

Участь у роботі сесії взяли почесні гості: голова районної державної адміністрації Кочерга А.Л., голова районної ради Горбенко О. В., помічник народного депутата України Грязнова Н.С. та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Остапчук Л.М., які привітали юних депутатів, побажали їм успіхів у навчанні та подальшій суспільній діяльності. Наголосили на тому, що не варто зупинятися на досягнутому, а своїми новими ідеями допомагати дорослим втілювати в життя важливі для громади проекти. Також, представники влади запевнили, що юні парламентарі завжди можуть розраховувати на їх допомогу та підтримку, і навіть запропонували взяти участь у сесії районної ради.

Після закриття сесії юні парламентарі та гості зробили спільне фото на згадку.