Засідання оргкомітету

04 березня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету щодо відзначення в районі урочистих заходів з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру, 205-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, дня зустрічі весни та 75-ї річниці визволення селища Новгородка від німецько-фашистських загарбників.

У заході взяли участь заступник голови районної ради, селищний голова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, кореспондент газети "Новгородківські вісті".

В ході засідання присутніми були внесені пропозиції до проведення заходів.

Зокрема, 07 березня 2019 року о 11.00 в районному будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру;

09 березня 2019 року о 9.45 відбудеться покладання квітів до пам'ятника Великого Кобзаря за участю керівництва району , селища та громадськості;

09 березня 2019 року о 10.00 біля магазину "Чорне Червоне" розпочнуться народні гуляння з нагоди дня зустрічі весни;

10 березня 2019 року о 9.55 керівництво району, селища та громадськість покладуть квіти до Меморіалу Слави та пам'ятників загиблим визволителям селища в роки Другої світової війни.

У навчальних закладах та закладах культури району будуть проведені заходи виховного та просвітницького характеру.

У Свято-Троїцькому храмі 10 березня будуть відслужені панахиди за загиблими та молебні за захисників України.