Дорогі жінки Новгородківщини!

В цей весняний день прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру!

8 Березня – чудова нагода, щоб скласти велику подяку вам за добро, ніжність, чарівність і витримку.

Це можливість нагадати нам, чоловікам, що турбота про вас, милі жінки, повинна бути не лише цього весняного дня, а повсякденно.

Немає такої сфери діяльності в нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка,ви у змозі своєю жіночою любов’ю, вірністю, материнством надихнути на конструктивну діяльність.

Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.

Нехай у вашому житті буде менше турбот, труднощів і негараздів. Хай ваші рідні та близькі будуть здоровими, а ви залишайтеся завжди чарівними!

Будьте завжди усміхнені, окрилені, молоді душею. Щастя, добра вам і посмішок. З весною вас! Зі святом!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко