Святкові заходи в Новгородці

DSC04935

07 березня 2019 року в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру.

Всіх присутніх в залі привітали голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга та помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова.

DSC04944

Активним жінкам селища за сумлінну працю, високі організаторські здібності, професіоналізм та відданість обраній справі були оголошені та вручені подяки від народного депутата України Олеся Довгого його помічником Ніною Грязновою.

DSC04946

Учасники свята із задоволенням переглянули концерт за участі аматорів, працівників будинку культури та вихованців БДЮТу.

DSC04948

09 березня 2019 року в селищі Новгородка відбулося покладання квітів до пам'ятника Великого Кобзаря за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Краснюка, голови районної ради Олександра Горбенка, селищного голови Олександра Сириці, помічника народного депутата України О.Довгого Ніни Грязнової, громадськості селища.

DSC04953

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Тараса Шевченка.

09 березня 2019 року жителі та гості Новгородки біля магазину "Чорне Червоне" проводжали Зиму та зустрічали Весну.

До присутніх звернулися ініціатори та організатори свята – селищний голова Олександр Сириця та заступник директора професійно-технічного училища №36 Вікторія Чорна.

Всіх бажаючих пригощали запашними млинцями та узваром працівники професійно-технічного училища №36.

Гостям заходу подарували свої музичні номери учні ПТУ №36, вокальний ансамбль "Мрійниці", дитячий вокальний ансамбль "Соловейки", працівники та аматори Великочечеліївського сільського клубу.

Різноманітні конкурси та забави, виступи творчих колективів, цікава та насичена програма додали кожному присутньому гарного настрою.

DSC05158

10 березня 2019 року керівництво району, селища та громадськість поклали квіти до Меморіалу Слави та пам'ятників загиблим визволителям селища в роки Другої світової війни.

Уже сімдесят п'ять років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії.

DSC04966

В скорботному заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, голова районної ветеранської організації України Іван Орел.

DSC05165

До присутніх звернувся селищний голова Олександр Сириця. У своєму виступі він подякувала ветеранам Другої світової війни за мужність і відвагу та побажав всім присутнім миру і спокою.

DSC05167

Всі, хто прийшов до Меморіалу Слави, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

У Свято-Троїцькому храмі 10 березня були відслужені панахиди за загиблими та молебні за захисників України.