Засідання оргкомітету щодо проведення в районі молодіжного фестивалю «ПрофFEST - 2019»

11 березня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Кочерги відбулося засідання оргкомітету щодо проведення в районі молодіжного фестивалю «ПрофFEST - 2019», який має на меті допомогти учням закладів освіти у виборі майбутньої професії, підвищення значущості робітничих професій та удосконалення профорієнтаційної роботи.

У заході взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації, представники галузі освіти, медицини, РС УДСНС України в Кіровоградській області, військового комісаріату, Новгородківського відділення поліції, районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості та Новгородківського РЕМ.

В ході засідання членами оргкомітету було обговорено умови та особливості проведення фестивалю.

Відповідно до рішення членів оргкомітету молодіжний фестиваль «ПрофFEST - 2019» відбудеться 11 квітня 2019 року о 10:00 год. на районному стадіоні «Колос».