Шановні жителі Новгородківського району!

6 3

Верховна Рада України постановою від 17.01.2017 року №822-VIII призначила нове державне свято - День українського добровольця, який відтепер ми відзначаємо щорічно 14 березня.

У березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно з рішенням керівництва Самооборони Майдану, добровольці вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях.

Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано перший добровольчий батальйон Національної гвардії. А вже 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Київську область. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону, до якого примкнули тисячі свідомих громадян України. Вчителі, лікарі, студенти, підприємці – сотні майданівців – замість того, щоб після багатомісячних боїв у Києві поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України та стали ідеологічною основою нової української армії.

Тому саме сьогодні ми вшановуємо мужність та героїзм всіх захисників нашої незалежності. І водночас  дуже важливо не ділити військових, добровольців, волонтерів на угрупування. Адже перемога наша можлива тільки за умови згуртованості.

І День добровольця – це якраз і є символічна дата, щоб довести злагодженість, єдність кожного, хто у той чи інший спосіб долучається до захисту України.

Тож сердечно вітаємо усіх захисників добровольців зі святом. Нехай щаслива доля буде прихильною до кожної вашої родини та нашої рідної України. Зичимо всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко