Шановні працівники Служби безпеки України! Щиро вітаємо Вас з професійним святом, яке щороку відзначають 25 березня

Захист національних інтересів, територіальної цілісності та державного суверенітету України є сьогодні пріоритетним завданням працівників Служби безпеки України. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану українського народу.

Тож з нагоди професійного свята бажаємо всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів.

Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок. Безпечної служби, миру та подальших успіхів у виконанні такого почесного обов’язку! Зі святом!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко