Війна, яку не забути

028

До 25-ї річниці виведення військ з Афганістану в Новгородківській районній бібліотеці для дітей обладнано виставку-пам'ять ″Війна, яку не забути…″, виготовлено буклети ″Воїни-афганці – наші земляки″, ″А біль Афгану – навіки, в душі чомусь не замовкає…″, ″Поставте скибку хліба на стакан і голову схиліть в скорботі вічній…″.

012

З метою патріотичного виховання працівниками дитячої бібліотеки спільно з учнями 7Б класу Новгородківського НВК/класний керівник Дронь Л.Л./ проведено акцію ″Доглянемо могилу воїна-афганця″: оброблено 4 могили на центральному кладовищі, вирвано сухоцвіт, винесено сміття. На кожну могилу діти поклали квіти, запалили свічки та вшанували пам'ять хвилиною мовчання. Також учні 7Б класу НВК прийняли участь в історичному годиннику ″Гірка правда Афганської війни″, яку провела бібліотекар районної дитячої бібліотеки Кузьміна Наталія.

020