«За чисте довкілля»

Весна поволі набирає сили і  нам всім разом необхідно забезпечити чистоту і порядок у населених пунктах та на прилеглих до них територіях після зимового періоду й танення снігу.

З цією метою в районі щороку проводиться весняна акція «За чисте довкілля» та День благоустрою.

Про організацію проведення заходів акції «За чисте довкілля» говорилося 10 квітня на засіданні районного штабу з організації її проведення, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк.

Відкриваючи засідання, Сергій Краснюк наголосив, що у попередні роки під час проведення акції в районі проводилась робота із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очищались від сміття береги річок, упорядковувались  кладовища,  братські могили,  місця почесних поховань, пам’ятники  та  меморіали, які знаходяться на території населених пунктів району.

За результатами обговорення було прийнято відповідні рішення та визначено напрямки та терміни виконання заходів щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів і місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів.

З метою пропаганди охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів, приведення до належного стану населених пунктів, зелених зон, місць відпочинку, прибережних смуг річок і водоймищ 19 квітня буде проведено День довкілля, до акції будуть залучені установи і організації незалежно від форми власності, а також громадськість району.

Тож давайте всією громадою зробимо наше селище чистим та охайним.