ПрофFEST-2019

В Новгородківському районі 11 квітня 2019 року на стадіоні «Колос» відбувся зональний етап молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2019», метою якого було створення умов для соціального партнерства, удосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю, популяризацію системи професійно-технічної освіти і підвищенню значущості робітничих професій серед учнів навчальних закладів району.

Учасниками заходу стали 340 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти району та учні ПТУ №36.

На профорієнтаційний захід завітали й почесні гості: голова районної державної адміністрації Кочерга А.Л., перший заступник голови райдержадміністрації Краснюк С.М., заступник голови райдержадміністрації Акусок Т.В., селищний голова Сириця О.А., які привітали учнівську молодь, побажали відповідально ставитися до вибору майбутньої професії, адже професія повинна приносити не лише матеріальне задоволення, а й бути покликом душі.

Загалом діяли 14 локацій. У проведенні Фестивалю взяли участь представники районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, районного військового комісаріату, Новгородківського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго», районного сектору УДСНС, районного відділення поліції, центральної районної лікарні, приватної агрофірми «МЮННТ» та СФГ «Надія».

На освітніх локаціях працювали представники ПТУ №36 смт Новгородка; ЦДПУ ім. Володимира Винниченка; Бобринецького технікуму ім. В.Порика Білоцерківського національного аграрного університету; Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі; Медичного факультету №2 Донецького національного медичного університету ім. М. Горького м. Кропивницький; Центрально - українського професійного будівельного ліцею; Компаніївського коледжу ветеринарної медицини; Кропивницького коледжу харчування і торгівлі.

Викладачі та майстри вищих та професійно-технічних навчальних закладів презентували перелік професій, які можна отримати у їхніх закладах, продемонстрували спектр виробів, які може виготовити випускник, застосувавши знання та навички, що здобули під час навчання, провели майстер-класи, роздали профорієнтаційні буклети.

Під час заходу учні мали змогу поспілкуватися з представниками різних фахів, практично доторкнутися до специфіки кожної професії, відчути себе в цій галузі.

По закінченню заходу учасники фестивалю посмакували кашою та узваром, взяли участь у вікторині від представників професій та отримали подарунки.

Сподіваємося, що саме цей фест допоможе учням прийняти правильне рішення у виборі професії, знайти улюблену справу та реалізувати себе у професійному житті.