Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

963344

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

Нині, у 25-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Ви, шановні друзі, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

На сьогодні в Новгородківщині проживають 64 воїни-інтернаціоналісти, відійшли у Вічність – 6.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з ″гарячих точок″ планети.

Щиро бажаємо вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя.

Голова районної

державної адміністрації                                                   О.ЗАГРЕБА

Голова районної ради                                                      О. ГОРБЕНКО