33-я річниця Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф.

Мабуть, в Україні немає жодного населеного пункту де б не було меморіалу, пам’ятника чи  знаку, що засвідчує нашу пам'ять про Чорнобильську трагедію. Це своєрідні дзвони, що нагадують нам про людський подвиг.

26 квітня 2019 року в Свято-Троїцькому храмі селища Новгородка були проведені поминальні молебні за жертвами Чорнобильської трагедії.

Біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбулося покладання квітів за участі керівництва району та селища, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, помічника народного депутата України Олеся Довгого та громадськості.

Голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга звернувся до земляків-ліквідаторів та висловив глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму, мужності, самовідданості та любові до рідного краю.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя.

Цього ж дня в районному будинку культури відбувся тематичний концерт. Селищний голова Олександр Сириця привітав присутніх та вручив ліквідаторам аварії на ЧАЕС два ордени "За мужність героям Чорнобиля" та сорок Пам’ятних відзнак. Слова вдячності на їх адресу висловили і голова районної громадської організації "Союз – Чорнобиль" Олександр Пиріг та голова районної організації ветеранів України Іван Орел. Концертну програму для присутніх підготували працівники районного будинку культури та вихованці дитячої школи мистецтв.