Зустріч побратимів

13 лютого 2014 року на території Куцівської сільської ради відбулися автопробіг військової техніки під керівництвом воїна-афганця, керівника патріотично-пошукової групи ″Пам'ять″ Юрія Степанка та зустріч воїнів-інтернаціоналістів, приурочені 25-ій річниці виводу радянських військ з Афганістану.

У гості до своїх побратимів приїхали воїни-афганці, члени Спілки ветеранів Афганістану з Долинського району під керівництвом Олександра Назаренка. Ця зустріч пройшла в Білозернівському навчальному закладі.

До присутніх з вітальними словами та побажаннями здоров’я, добробуту, родинного затишку звернулися голова райдержадміністрації Олександр Загреба, голова районної ради Олександр Горбенко, воїн-афганець Юрій Степанко та сільський голова Наталія Лаліменко. Вона вручила кожному воїну-інтернаціоналісту, які проживають на території сільської ради, листи-подяки та матеріальну допомогу. Їх отримали Ігор Островський, Микола Лисак, Володимир Процюк, Володимир Порошин, Олексій Іщенко, Анатолій Гаврилюк, Василь Кузло, Олександр Тороп.

Учні навчального закладу під керівництвом педагога-організатора Валентини Ящук підготували віршований монтаж, а учасники ансамблю ″Вербиченька″ (керівник Н. Єременко) Білозернівського сільського будинку культури – пісенні номери. На завершення відбувся поминальний обід.