Семінар-нарада

07 травня 2019 року в залі засідань районної ради відділом освіти районної державної адміністрації проведено семінар-нараду з відповідальними за організацію харчування в закладах загальної середньої освіти з питань організації харчування під час літнього відпочинку в пришкільних таборах.

На нараду були запрошені: заступник голови райдержадміністрації Акусок Т.В. та начальник Держпродспоживслужби в Новгородківському районі Краснюк Н.М.

Під час засідання обговорювалися питання ведення документації, організації безпечного літнього відпочинку дітей, дотримання вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, заходи пожежної безпеки під час функціонування літніх пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2019 року.