A- A A+

Привітали ветеранів

Стало доброю традицією з боку керівництва району та селища в День пам’яті та примирення і напередодні відзначення Дня Перемоги над нацизмом відвідувати та вітати ветеранів Другої світової війни.

8 травня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, завідуюча відділенням ПриватБанку Тетяна Заболотня відвідали ветеранів – учасників Другої світової війни селища Новгородка Володимира Андрійовича Жадана, Павла Мусійовича Момота, Кузьму Миколайовича Трояна.

Керівники району та селища привітали ветеранів з перемогою, побажали добра, міцного здоров`я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди.

Всім їм було вручено квіти, матеріальні заохочення від працівників банку, продуктові набори від селищної ради і солодощі та фрукти – від районної ради та райдержадміністрації.

     Цього ж дня до пам’ятників воїнам-визволителям Новгородки керівництво району і селища поклали квіти та вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.