Мітинг "Війна пройшла по їхніх долях – шануємо героїв імена"

8-9 травня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. 74-й рік Перемоги! Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для людства була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили об’єднані нації. Ми пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильними. Вона - запорука неминучості нашої перемоги. Герої не вмирають, адже вони разом з нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятатимемо.

9 травня 2019 року, в селищі Новгородка відбувся мітинг-реквієм, присвячений 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Святкова колона з державними прапорами рушила Центральною вулицею до Меморіалу Слави, де й відбулись основні заходи. Участь в урочистому мітингу взяли ветерани війни, керівництво району, селища, о.Михаїл - настоятель Свято-Троїцького храму, представники районної громадської організації ветеранів України, учасники АТО/ООС, воїни-інтернаціоналісти, представники організацій та установ, учні загальноосвітніх шкіл та ПТУ № 36, новгородківці та гості селища.

Привітали зі знаменним святом ветеранів та учасників війни перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця, представник районного парламенту дітей Владислав Трикула.

Щирі слова вдячності ветеранам за перемогу, за звитягу та подвиги звучали від виступаючих на мітингу. Присутнім бажали міцного здоровʼя, довголіття та мирного неба.

Всі учасники заходу схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до меморіалу Слави, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та меморіальних дощок воїнів АТО.

Після урочистої частини на площі біля Меморіалу Слави всі присутні переглянули концертну програму "Пісні великої Перемоги".

Під час свята жителі та гості селища відвідали виставку "Війна. Подвиг. Перемога". (Площа біля Меморіалу Слави) та здійснили екскурсію "Новгородківщина в роки Другої світової війни" (Музей історії району).

Також ветеранів та громадськість пригостили "Фронтовим кулішем" та узваром працівники селищної ради та ПТУ № 36.