A- A A+

23 лютого – День захисника Вітчизни

Шановні захисники Вітчизни! Дорогі ветерани!

 

   Щиро, від усього серця вітаємо  вас зі святом – Днем захисника Вітчизни, святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

  Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.

  Захисників  Вітчизни  вшановує вся Україна. Та найбільша шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину.

  Щиро зичимо всім  доброго здоров'я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких, злагоди і родинного тепла.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                О.ЗАГРЕБА

 

Голова районної ради                                                                   О.ГОРБЕНКО

 

Шановні захисники Вітчизни, ветерани війни, воїни-інтернаціоналісти!

 

      Вітаю вас з Днем захисника Вітчизни!  Святом 23 лютого Україна вшановує мужність та відданість тих, хто відстояв її землю у воєнні роки, захистив від рабства і ганьби та у мирні роки охороняє її волю, честь і незалежність.

    Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам!

    Від усього серця бажаю вам здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!                                            

                                           

  Новгородківський селищний голова                                         О.СИРИЦЯ