Шановні працівники музеїв!

Перед сьогоднішнім поколінням працівників музеїв стоять нові завдання, а саме: зберегти та примножити музейні колекції, а також новітніми засобами донести до сучасних, особливо молодших відвідувачів, дух минувшини, а це вимагає фахової майстерності, любові та посвяти до своєї справи.

Шановні друзі, завдяки Вашій клопіткій праці й відданості професії мешканці та гості нашого краю мають можливість доторкнутися до унікальних скарбів історичної, культурної і природної спадщини.

Висловлюємо вам, шановні працівники музеїв, щиру вдячність за натхненну працю й вірність професії. Сердечно бажаємо творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатків, здоров'я, щастя й непохитної віри в світле майбутнє рідної України.

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко