До відома голів фермерських господарств району. Про бюджетні субсидії фермерським господарствам

Український Державний фонд підтримки фермерських господарств (далі - Фонд) листом від 20 травня 2019 року №53-2/152 повідомив, що з 17 травня 2019 року розпочато прийом документів на отримання фінансової підтримки фермерським господарствам згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №106 (із змінами).

Фінансова підтримка, згідно з зазначеною постановою, надається фермерському господарству, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн. та у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення.

Прийом заявок та документів для отримання фінансової підтримки фермерськими господарствами проводиться регіональними відділеннями Фонду.

Адреса регіонального Укрдержфонду у Кіровоградській області:25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кім. 415.

Телефон: (0522) 243702. Факс: (0522) 243340.

Директор відділення - Яцканич Михайло Іванович.

БЮДЖЕТНІ СУБСИДІЇ ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВАМ НАДАЄТЬСЯ:

Новоствореним фермерським господарствам.

Бюджетна субсидія новоствореним фермерським господарствам надається у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60 000 гривень на одне фермерське господарство. Надається у перші три роки після його створення для провадження сільськогосподарської діяльності.

Фермерським господарствам (крім новостворених).

Розмір компенсації: у розмірі 12 тис. грн. на одного члена фермерського господарства, але не більше 40 000 гривень на одне фермерське господарство.

Фермерському господарству, голова якого на момент надання заявки має вік до 35 років, бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) надається відразу у максимальному розмірі без врахування інших членів господарства.

Як отримати:

1.Подати до регіонального відділення Укрдержфонду заявку й такі підтвердні документи:

копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копія договору про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи);

відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою;

копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід від реалізації продукції за останній рік до 20 млн. грн. гривень; фермерським господарствам, зареєстрованим у поточному році, - копія фінансового звіту за останній квартал;

довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів. Подається у паперовому та електронному вигляді;

згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, за формою, визначеною уповноваженим банком;

довідку державного реєстратора про те, що господарство: не банкрут/не перебуває на стадії ліквідації.

2. Отримати кошти на рахунок в уповноваженому банку.

Скористатися фінансовою підтримкою можна один раз протягом року!

За довідками звертатися до управління агропромислового розвитку, тел. 2 – 04 – 65.

Управління агропромислового розвитку Новгородківської РДА