A- A A+

Засідання оргкомітету

29 травня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей.

В засіданні взяли участь голова районної ради, селищний голова, представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Члени оргкомітету розглянули та обговорили формат проведення свята, визначили час та місце, а також відповідальних виконавців.

30 травня 2019 рокуо 15.00 в селищі Новгородка відбудеться привітання сімей, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування представниками Новгородківського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Кіровоградській області, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, інспекції з ювенальної превенції Новгородківського ВП.

31 травня 2019 року о 10.00 в районному будинку культури буде проведено районне свято вокального мистецтва "Соловей фест".

01 червня 2019 року о 9.00 на стадіоні Новгородківського НВК №1 відбудеться футбольний поєдинок між вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи та їх батьками.

01 червня 2019 року о 9.00 в будинку дитячої та юнацької  творчості буде проведено тематично-розважальну програму для дітей селища.

01 червня 2019 року о 9.30 службою у справах дітей райдержадміністрації буде забезпечено участь батьків-вихователів та їх вихованців, прийомних батьків та прийомних дітей у святкових заходах, присвячених Міжнародному дню захисту дітей, що відбудуться в обласній філармонії та парку "Ковалівський".