A- A A+

Материнська любов

    Мама — найдорожча і найрідніша людина, вона дала нам життя. Прийшовши у цей світ, ми одразу поринаємо в ніжність материнської любові і турботи. Чуємо лагідний голос неньки, яка співає колискові, і це — найкращі пісні  нашого життя. З дитинства і до останніх днів ми несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ — образ рідної мами. Бо саме вона розуміє, прощає і самовіддано любить, незважаючи ні на що.

    Саме такою вважають свою матусю  Коваленко  Ніну  Каністратівну її діти, адже виховала і виростила вона їх п’ятеро в любові, теплі та радості.  Проте, щоб їх прогодувати працювала багато та недосипала ночей. В колишньому колгоспі імені Шевченка вона все своє  трудове життя працювала телятницею, дояркою, тому вільного часу залишалося зовсім мало. І старші діти не тільки доглядали менших, але й допомагали матусі і на роботі, і вдома.

   Діти повиростали, отримали освіту, поодружувалися. Діждалася Ніна Каністратівна трьох зятів та невістку, тішиться і радіє 11 внукам та 10 правнукам. Зараз біля неї живе і доглядає її донечка  Ольга з  чоловіком Анатолієм. Ще дві донечки Валентина і Тетяна живуть у місті Одеса, їхні чоловіки Леонід і Володимир — моряки. Син Микола з дружиною Аллою живуть в Москві. Син Василь відійшов у Вічність.

   Держава високо оцінила материнство Н.К.Коваленко, присвоївши їй почесне звання ″Мати-героїня″. 22 лютого привітати Ніну Каністратівну  та вручити нагрудний знак і посвідчення ″Мати-героїня″ прийшли голова РДА Олександр Загреба та заступник голови РДА Марія Ляшенко.  Вони побажали їй добра, міцного здоров’я, шани і поваги від дітей, внуків та близьких.