Шановні журналісти району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюючись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об’єктивну картину нашого буття. Важливість цієї справи складно переоцінити. Адже недарма сучасне суспільство називають інформаційним. Сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти та події, а головне – їх оперативного осмислення та професійного висвітлення.

Бажаємо вам, шановні журналісти, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, а газетні статті – яскравими. Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко