Оргкомітет до Дня Конституції України та Дня молоді

18 червня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення урочистостей щодо відзначення Дня Конституції України та Дня молоді.

Учасники засідання обговорили робочий план проведення урочистостей, розглянули організаційні питання та внесли ряд уточнень і пропозицій, які будуть враховані при підготовці заходів.

За пропозицією членів організаційного комітету святкові заходи з нагоди Дня Конституції України заплановано провести 27 червня 2019 року о 9:00 біля приміщення районної державної адміністрації.

Традиційно відбудеться покладання квітів до меморіальних дошок загиблих воїнів АТО, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів.

Також у ході засідання було обговорено  робочий план та  сценарій урочистих та розважальних заходів з нагоди Дня молоді, які відбудуться  30 червня 2019 року о 19.00 на районному стадіоні "Колос" .

Керівництво району запрошує громадськість селища взяти участь у вищезазначених заходах.