Засідання координаційної ради

19 червня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Акусок Тетяна Володимирівна провела засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів при районній державній адміністрації.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Характерні особливості та аналіз стану вживання наркотичних речовин різними віковими категоріями населення району.

Інформацію надала Бондарчук Анна Юріївна – в.о. головного лікаря центральної районної лікарні.

2. Профілактична робота сектору культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації з питань недопущення вживання наркотичних речовин.

Інформацію надала Бойко Лілія Василівна - завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.

3. Проведення заходів в навчальних закладах району, у тому числі під час оздоровчого періоду з питань профілактики наркоманії та недопущення вживання наркотичних речовин неповнолітніми.

Інформацію надала Робейко Віта Вікторівна – головний спеціаліст відділу освіти.

4. Стан профілактичної роботи РЦСССДМ по попередженню вживання наркотичних речовин та профілактики ВІЛ/СНІДу на території району.

Інформацію надала Куземчак Світлана Миколаївна – директор Новгородківського РЦСССДМ.

5. Робота ССД з неповнолітніми підобліковими особами щодо недопущення розповсюдження та вживання наркотичних речовин.

Інформацію надала Чала Яна Юріївна – головний спеціаліст служби у справах дітей.

Члени координаційної ради обговорили інформації та прийняли відповідні рекомендації для подальшої їх реалізації.