Шановні державні службовці  Новгородківщини!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом - Днем державної служби!

Висловлюємо найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів району.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Упевнені, що запорукою успішного виконання поставлених завдань є Ваш професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Бажаємо Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко