Шановні жителі Новгородківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди визначного державного свята - Дня Конституції України!

Двадцять три нелегких, надзвичайно відповідальних для українського народу років відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави – прийняття Основного Закону.

Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію - на державу. Це, воістину, логічний, надзвичайно відповідальний етап складного шляху творення держави - Україна. Ознаменування фундаментального закріплення нашої незалежності, волі народу жити у власній, суверенній, соборній державі.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберімося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Хай мир і порозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині. Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко