Засідання спостережної комісії

20 червня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про підсумок роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та працівників поліції з особами, засудженими до покарання не пов’язаних з позбавленням волі та особами, що повернулися з місць позбавлення волі за I півріччя 2019 року.

Слухали: Куземчак Світлану Миколаївну – директора Новгородківського РЦСССДМ;

Чалу Яну Юріївну – головного спеціаліста служби у справах дітей Новгородківської РДА;

Гладир Дмитра Анатолійовича – виконуючого обов’язки начальника сектору дільничних офіцерів поліції Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарання не пов'язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Петрокорбівської сільської ради.

Слухали: Шепеленко Зою Павлівну – голову Петрокорбівської сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та прийняли відповідні рішення.