Засідання спостережної комісії

23 травня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про проведену профілактичну роботу з учнями щодо недопущення правопорушень та злочинності на базі навчальних закладів району.

Слухали: Остапчук Лідію Михайлівну – начальника відділу освіти Новгородківської райдержадміністрації.

2. Про роботу виконкому сільської ради щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб, засуджених до покарання не пов'язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Інгуло– Кам'янської сільської ради.

Слухали: Липкан Віту Василівну – голову Інгуло– Кам'янської сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та прийняли відповідні рішення.