Урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Конституції України

У переддень державного свята – Дня Конституції України, 27 червня, біля приміщення районної ради пройшли урочистості з нагоди відзначення її 23-ї річниці.

Святкування розпочалися на урочистій ноті зі звучання Державного Гімну України.

З вітальною промовою до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга та заступник голови районної ради Віктор Криворучко. Вони привітали жителів району зі святом, побажали всім міцного здоров’я,невичерпної енергії і нових звершень в ім’я процвітання нашої країни.

Далі голова райдержадміністрації Андрій Кочерга та заступник голови районної ради Віктор Криворучко за сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність та з нагоди Дня Конституції вручили відзнаки райдержадміністрації та районної ради. Почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради було нагороджено: заступника голови Новгородківської районної державної адміністрації Акусок Тетяну Володимирівну та завідуючого Новгородківською районною державною нотаріальною конторою Голобородька Олександра Вікторовича. Грамоти райдержадміністрації та районної ради вручено: провідному спеціалісту Новгородківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Беркуті Марині Леонідівні, діловоду Новгородківського відділення поліції Долинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Бурдейній Ларисі Вікторівні, начальнику відділу “Новгородківське бюро правової допомоги” Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Крижановському Андрію Юрійовичу, помічнику голови Новгородківського районного суду Кіровоградської області Лісняку Сергію Юрійовичу, головному спеціалісту Новгородківського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області Хильченко Олені Василівні, депутату Новгородківської селищної ради Чорному Юрію Васильовичу.

Також за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім"ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей Токарюк Валентині Миколаївні було присвоєно почесне звання "Мати-героїня" та вручено нагрудний знак.