A- A A+

Вінок слави Кобзареві

   9 березня 2014року Україна відзначала  200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.

  «Щовесни, коли тануть сніги,і на рясті просяє веселка,повні сил та живої снаги, ми вшановуєм пам’ять Шевченка» –такими словами розпочалася літературно-музична композиція « Вінок слави Кобзареві», яка відбулася в актовому залі училища  6 березня 2014року.На заході присутні познайомились з життєвим та творчим шляхом Т.Шевченка, з його мистецькою спадщиною, з значенням творчості поета в розвитку світової культури.

   Відкрити для учасників заходу багатогранну постать поета допомогла  книжкова виставка «Полум’яне слово Кобзаря», на якій експонувалися твори геніального поета і розповіді про нього.

   У заході взяли участь учні: Ярослава Жук, Олег Іванов, Аліна Радовська, Анастасія Дудчик, Юлія Раїлко,  Андрій Мокін, Юрій Біркович, Володимир Легкобит, Володимир Лагно. Учні   мали   нагоду  переконатися, що Тарас Григорович Шевченко був  не лише  геніальним  народним  поетом , мислителем, основоположником нової української літератури, він був також і великим художником, гравером критичного реалізму в українському образотворчому мистецтві. Як в поетичному, так і в образотворчому мистецтві Шевченка провідним було правдиве зображення дійсності, життя народу, його визвольної боротьби.