Вшанували пам᾽ять Великого Кобзаря

Тарас Григорович Шевченко належить до тих людей, чиї імена є постійно знаковими. В ці березневі дні вся світова спільнота відзначає 200-у річницю від дня народження  генія  українського народу. З цієї нагоди, 9 березня, біля пам᾽ятника Великому Кобзареві у селищі Новгородка зібралися керівництво району і селища, педагогічний та учнівський колективи Новгородківського НВК №3, творча інтелігенція, громадськість та всі ті, хто любить і цінує творчість Тараса Шевченка.

З вітальними словами до присутніх звернулися  селищний голова Олександр Сириця, голови районної державної адміністрації Олександр Загреба та районної ради Олександр Горбенко, які відзначили, що Тарас Григорович Шевченко для українців – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть.

У глибини майбутнього посилав він свої непорушні заповіти синам свого народу. Так, його палке слово залишається і в наш час життєдайним джерелом, нестримним стимулом національного і духовного відродження сучасної України.

Шевченко – це код нації, в його поезії закодовані генетичні основи української духовності.

Пророчі поезії Великого Кобзаря декламували старшокласники Новгородківського НВК №3.

По закінченню урочистостей до підніжжя пам᾽ятника Тараса Шевченка було покладено квіти.