Засідання колегії райдержадміністрації

24 липня 2019 року т. в. о. голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний засідання колегії виносилося  три  питання.

Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новгородківського району по наданню якісних соціальних послуг поінформувала присутніх начальник  територіального  центру  соціальної  допомоги Лілія Гузова.

Про  стан  роботи  зі зверненнями  громадян, що надійшли до райдержадміністрації  та  органів  місцевого самоврядування  за  І півріччя  2019  року доповіла завідувач сектору роботи із зверненнями громадян та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Оксана Рачкелюк.

Про  виконання  делегованих  повноважень у сфері  соціального  захисту населення відповідно до пункту "б" ст.34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчим комітетом  Новомиколаївської сільської ради інформувала начальник  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гук.

За розглядом питань колегії прийнято відповідні рішення.