Оголошення

Відділ освіти Новгородківської РДА оголошує проведення конкурсного відбору на вакантну посаду директора комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області, який розташований за адресою: Новгородківський район, смт Новгородка, вул. Аверянова, 2.

Оплата праці за 17 тарифікаційним розрядом.

Вимоги: громадян України, вища освіта на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Потрібно подати: заяву кандидата про участь в конкурсному відборі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», автобіографію (резюме), копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копію документу про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання, довідку про відсутність судимості, мотиваційний лист складений у довільній формі, особа може подати й інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості

Документи подати до 23 серпня 2019 року до відділу освіти райдержадміністрації за адресою: смт Новгородка, вул. Криворізька, 11.

Контактна особа: Мараренко Віктор Вільямсович або Процюк Ірина Юріївна тел. (05241)20434, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зразок заяви претендента на участь у конкурсному відборі

Зразок згоди на обробку персональних даних