«День відкритих дверей»

11 березня 2014 року у центрі надання адміністративних послуг Новгородківської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Акусок Т.В. відбувся “День відкритих дверей” з метою реалізації та вдосконалення роботи з видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг.

На засідання були запрошені представники дозвільних органів та суб’єктів надання адміністративних послуг.

В ході зустрічі проведено обговорення:

графіку роботи центру надання адміністративних послуг;

запровадження електронного документообігу між державним адміністратором та дозвільними органами, між адміністратором та суб’єктами надання адміністративних послуг;

оновлення (в разі необхідності) інформаційних карток.

Надано доручення керівникам дозвільних органів та суб’єктів надання адміністративних послуг щодо підготовки пропозицій по визначенню днів прийому суб’єктів звернення у ЦНАПі, завершення підключення місцевих дозвільних органів до електронного документообігу.

Відповідно до пропозицій та побажань відвідувачів будуть розроблені заходи з покращення якості надання адміністративних послуг та спрощення процедур надання документів дозвільного характеру в рамках діючого законодавства.