A- A A+

СВЯТО ВЕСНИ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ

    Запорука продуктивної роботи будь-якої організації – дружній колектив. Дуже гарним прикладом цього правила можна вважати колектив Новгородківського дошкільного закладу «Світанок», члени якого дружні й у праці, і у відпочинку.

    Завдяки злагодженій роботі  профспілкової організації та адміністрації садочка 5 березня було організовано та проведено прекрасне свято до Міжнародного дня всіх жінок. Працівниць закладу вітали селищний голова Сириця Олександр Антонович, завідуюча ДНЗ Калашнік Катерина Юхимівна та голова первинної профспілкової організації Пиріг Валентина Іванівна. До теплих слів привітання приєдналися вихованці садочка, які виконували для любих вихователів танці та пісні, а також вокальний ансамбль працівників садочка «Світанок».  До складу ансамблю входять працівники закладу Бархота Лілія (керівник ансамблю), Руденко Валентина, Боворовська Лідія, Кривошея Людмила, Калашнік Наталя, Пиріг Валентина, Троян Марія, а також постійний гість профспілкових заходів Орел Іван. Колектив дарував усім присутнім прекрасні пісні, присвячені жінкам.

    Загалом, атмосфера заходу була по-справжньому святковою та піднесеною. Тому кожного його учасника напевно ще довго не покидало відчуття радості від наближення весняного тепла! Хай же й надалі в цьому колективі панує злагода і сердечність!