Театральна весна Кіровоградщини

55-й обласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», який продовжує славні мистецькі традиції нашого краю, продовжує  свою ходу. Він  пропагує кращі зразки української національної культури, популяризує твори вітчизняної класичної та сучасної драматургії, підвищує режисерську, акторську майстерність.

11 березня 2014 року конкурс зібрав театральні колективи п’яти районів області в Новгородківському  районному будинку культури. Присутніх  аматорів привітали заступник голови райдержадміністрації  Марія Ляшенко, директор обласного Центру народної творчості, заслужений працівник культури України Валентина Пращур  та головний режисер обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького, голова журі огляду-конкурсу Євген Курман.

Аматорський театральний колектив районного будинку культури     (режисер Надія Дарій) поставили одноактну  п’єсу-жарт  Петра Стеценка «Бувальщина», в якій задіяні аматори сцени: Надія Дарій, Олександр Шевченко, Оксана Гопак, Андрій Бардиш і Василь Ященко.

Члени журі, до складу якого ввійшли заслужені артистки України, актриси театру ім. М.Кропивницького Вікторія Майстренко і Валентина Литвиненко            та спеціалісти обласного Центру народної творчості,  відзначили вдалу гру,  виразність художнього вирішення  жартівливої теми та яскравість          нашого театрального колективу.
    В огляді-конкурсі  також взяли участь аматорські театральні колективи з Долинського, Знам᾽янського, Петрівського, Олександрівського районів.  Вони представили багатоактні, одноактні вистави української та світової класики, сучасної драматургії.