До 70-річчя визволення Новгородківщини від німецько-фашистських загарбників

Пам’яті загиблим у боях…

Визволення села Новомиколаївка та Спільне відзначали 12 березня. В  урочистому мітингу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Марія Ляшенко, заступник голови районної ради Віктор Удовиченко, сільський голова Володимир Орел, громадськості села. Про страшні роки війни та героїчний подвиг воїнів-визволителів розповів присутнім ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Видибура Григорій Антонович.

Цього ж дня  село Інгуло-Кам᾽янка завершило святкові урочистості з нагоди 70-річчя визволення Новгородківщини від німецько-фашистських загарбників. До присутніх на мітингу  інгулокам᾽янців звернулися заступники голів райдержадміністрації Марія Ляшенко, райради Віктор Удовиченко, сільський голова Ярослав Дуднік та голова ветеранської організації села Неля Калюжна. Символічний факел пам'яті та гільзу із землею з усіх обелісків та братських могил населених пунктів району    урочисто буде передано в районний  музей історії.

В урочистих заходах взяла участь голова районної ради ветеранів Тамара Косяченко.  Для створення відеофільму про 70-річчя визволення всіх населених пунктів Новгородківщини  зйомку урочистих заходів вів місцевий краєзнавець та історик Сергій Черкас. В кожному селі після урочистостей відбувався святковий концерт, де звучали композиції воєнних років у виконанні працівників районного будинку культури та аматорів сцени клубних закладів цих сіл.

Відвідуючи ці заходи вкотре впевнюєшся в тому,  що у пам’яті молодих поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі та відданості, які проявили наші земляки-воїни на фронтах Великої Вітчизняної  війни.