Шановні жителі та гості Новгородківщини!

У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.

Цього дня ми усвідомлюємо всю повноту відповідальності за власну долю, за подальший поступ у Європейську спільноту, за розвиток держави і майбутнє наступних поколінь.

Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь. Натхненні словами Великого Тараса та вчинками сподвижників національної ідеї, ми пройшли шлях українського державотворення.

Проте боротьба за Незалежність України триває. Тому особлива  подяка - нашим Героям-захисникам. Низький уклін – матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів.

Шана і вічний спокій – тим, хто віддав своє життя, захищаючи Українську землю від агресора. Дякуємо всім жителям району за активну громадську позицію.

Переконані: ми здолаємо всі труднощі. Пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Мир буде в Україні – бо духом ми єдині!

З нагоди Дня незалежності України бажаємо всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра.

Нехай радість і достаток будуть у кожній оселі. А мирне небо - над усією Україною!

Слава Україні!

Заступник голови