Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України

23 серпня 2019 року з нагоди Дня Державного Прапора України в селищі Новгородка відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Захід відбувся за участю керівництва райдержадміністрації, районної та селищної рад, учасників антитерористичної операції, представників трудових колективів, установ та організацій, громадськості селища.

Голова районної ради Олександр Горбенко привітав учасників церемонії зі святом.

Право підняти Державний Прапор України було надано представнику районного парламенту дітей Максиму Мелешку та культорганізатору БДЮТу Анні Палій.

Вихованці БДЮТу привітали присутніх віршами та піснею про Україну та її державні символи.

По закінченню урочистостей учасники церемонії урочистого підняття Державного Прапора України вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність нашої держави.

В цей день керівництвом району та селища було покладено квіти до меморіальних дошок загиблих воїнів АТО, барельєфів воїнів-афганців та Меморіалу Слави.