Відзначення 28-ї річниці незалежності України в Новгородці

День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

24 серпня 2019 року в селищі Новгородка відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України та 249-ї річниці з дня заснування селища Новгородка.

Розпочалося святкове дійство встановленням батутів та каруселі для дітей на районному стадіоні  "Колос". Жителям та гостям селища були представлені: мистецька алея, гумористична фотозона та виставка декоративно-ужиткового мистецтва від народних умільців селища Ірини Костянецької, Лариси Зоріної, Ольги Дигадюк, Ірини Зоркіної, Катерини Дорожко, Світлани і Наталії Рагулі.

А вже о 19-ій годині на стадіоні "Колос" відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня незалежності України.

Усіх присутніх зі святом незалежності України та Днем заснування селища привітали заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок та голова районної ради Олександр Горбенко.

За сумлінну працю, значний внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Новгородківщини, вагомі професійні здобутки, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня незалежності України відзнаки районної державної адміністрації та районної ради отримали: колектив фермерського господарства «Вовчик» (голова Василь Вовчик), Тетяна Силіч, Надія Щербина, Григорій Бойко, Микола Вінзіцький, Олександра Герус, Павло Задерака, Тетяна Гордієнко, Катерина Крижановська, Тетяна Лікаренко, Юлія Міщук, Сергій Олійник, Віктор Орленко, Віталій Савчук, Світлана Совенко, Євгеній Чернов, Любов Чугуй, Федір Шульга, Тетяна Чаплигіна.

З нагоди Дня заснування селища Новгородки привітав односельців селищний голова Олександр Сириця. Від виконавчого комітету селищної ради грамоти, подяки, подарунки та грошові заохочення отримали трудові колективи та активні новгородківці.

Цього ж дня, долучившись до всіх храмів та монастирів нашої держави, настоятелем Свято-Троїцького храму протоієреєм Михаїлом проведено молебень за Україну, український народ та мир у нашій державі.

Для жителів та гостей Новгородки ведучі свята Наталія Бойко і Олександр Шевченко провели святкову лотерею.

Солісти Кіровоградської обласної філармонії подарували всім присутнім на святі багато українських народних, сучасних та естрадних пісень.

Закінчилися святкові заходи дискотекою для всіх бажаючих.

У всіх територіальних громадах відбулися святкові урочисті заходи, нагородження кращих і активних громадян, концерти, виставки, дискотеки та частування українськими стравами.

Доброю і світлою подією для всієї великої сільської родини став День села, який тепло і затишно відбувся цими вихідними у Куцівці, що на Новгородківщині.

Заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок та голова районної ради Олександр Горбенко, представники громад Білозерного, Просторого, Великої Чечеліївки та Верблюжки привітали жителів громади з днем села.

За багаторічну сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток територіальної громади спільними подяками райдержадміністрації та районної ради і пам’ятними сувенірами нагороджено ветеранів праці Людмилу Григорівну Широкову і Олексія Івановича Іщенка та колектив Куцівської сільської ради.