День пам’яті захисників України

Відзначати День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 29 серпня постановив Президент Володимир Зеленський. Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.

Цього ж дня в смт Новгородка керівництво райдержадміністрації, районної та селищної рад вшанували пам'ять воїнів – земляків покладанням квітів до меморіальних дошок воїнів АТО Василю Новаку та Олександру Агапову на Алеї Слави. Квіти було покладено разом з батьками загиблих воїнів і на кладовищі селища. Загиблих воїнів АТО було вшановано в селах Верблюжка, Митрофанівка та Новоандріївка.

В День пам'яті захисників України були приспущені прапори України та пов'язані на них чорні стрічки.