Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас усіх зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Хтось із Вас вперше переступить поріг класу, а хтось у цьому навчальному році стане випускником і залишить рідну школу. І перших і других будуть супроводжувати приємні клопоти турботливих батьків.

Дорогі учні, Ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки. Висловлюємо подяку Вам за прагнення здобувати нові знання. Віримо, що на цій дорозі Ви розкриєте свої таланти та втілите бажання. Хай Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови Вашого майбутнього та майбутнього української держави.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це - особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Сьогодні Ви вперше сядете за шкільні парти навчальних закладів. Свято першого дзвоника – урочиста подія, яка Вам та Вашим батькам запам`ятається на все життя. Ви увійдете до єдиної шкільної родини. Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, освіченими, вихованими та високоморальними!

Складаємо подяку Вам, педагоги, за відданість молоді та професіоналізм, щоденну працю і за все, що Ви робите для підвищення якості нашої освіти, виведення її у європейський простір. Без вчителя, викладача, професора освіти не існує. Щастя Вам, міцного здоров`я, натхненної праці та творчих успіхів!

Т.в.о. голови районної

державної адміністрації                                      Сергій КРАСНЮК

Голова районної ради                                          Олександр ГОРБЕНКО