МОЛОДЬ НОВГОРОДКІВЩИНИ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я

Весна – пора активності. Саме час прокидатися від зимовою сплячки, займатися спортом, знаходити нових друзів.

Школярі Новгородківщини зустріли березень щорічним традиційним фестивалем «Молодь обирає здоров’я», який відбувся 14 березня в Новгородківському  ПТУ № 36.   Команди активних, спортивних та здорових презентували свої агіткампанії, закликаючи молодь облишити погані звички та натомість займатися спортом. Таку ж тематику носили плакати та фотографії команд, які теж презентувалися в конкурсній програмі і відзначилися майстерним виконанням.

У цьогорічному конкурсі участь взяло сім команд. Усі колективи підготували дуже яскраві виступи, тому журі було важко визначити переможця.

У рівноцінній боротьбі третє місце дісталося агітбригаді Новоандріївського НВК, друге місце вибороли учні Новгородківського НВК імені П. Ф. Козуля, а перше місце по праву заслужила команда Білозернівського НВК.