«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

14 березня 2014 року  на базі Новгородківського НВК  проведено відкрите заняття з учнями 10 і 11 класів на тему: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!». Захід відбувся за участі заступників  голови районної державної адміністрації Марії Ляшенко та районної ради Віктора Удовиченко, начальників  відділу освіти Лідії Остапчук, відділу молоді та спорту райдержадміністрації Інни Орел.

В ході проведення заходу вшановано хвилиною мовчання пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної  війни 1941-1945 років . Під час дійства учні зачитували «листи – ветеранам», у яких зверталися  зі словами вдячності та гордості. Під час заходу переглянуто дві документальні стрічки про подвиги жінок Новгородківського району під час окупації та про винищення єврейської нації під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Після перегляду фільмів з учнями проведено диспут про  те, які символи використані у стрічках та як важливо зробити правильний вибір у житті.

Присутні та гості взяли активну участь в обговоренні  подій, відображених у фільмі  «Подвиг в ім’я людяності».

Заступник голови районної державної адміністрації  Марія Ляшенко від імені всіх гостей подякувала організаторам за  підготовку змістовної  літературно-музичної композиції, яка потребувала дослідницько – пошукової  діяльності учнів і їх наставників.

По закінченню відкритого заняття учнями були покладені квіти до Меморіалу Пам’яті загиблим радянським воїнам у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.